Stosunek przerywany jako antykoncepcja

Czy moge być w ciązy?? Od pewnego czasu stosuje z chłopakiem stosunek przerwany. Miesiączke normalnie dostałam miesiąc temu i teraz czekam bo mam mieć 25 września,ale boje sie bo od pewnego czasu bolą mnie piersi i przytyło mi sie,a nadodatek niektórzy mi mówili,że pomimo miesiączkowania moge być w ciąży.Prosze powiedzieć czy tak może być??

Może być Pani w ciąży. To nie jest właściwa antykoncepcja dla osoby, która w sposób zdecydowany wyklucza mozliwość zajścia w ciążę. Radziłbym wziąć pod rozwage bardziej skuteczne metody. Choćby prezerwatywę. Roztrzygające dla mozliwośći bycia w ciąży bedzie zatrzymanie miesiączki i wynik testu ciążowego