Stosunek w dni płodne trzy dni po skończeniu miesiączki a ryzyko ciąży

Czy mogę byc w ciąży? Stosunek był w dni nie płodne, 3 dni po skończonym okresie. Okres spóźnia mi się jeden dzień, wiem że to mało, ale zawsze miałam regularnie. Raz tylko nie miałam przez 2 miesiace, jednak został wyregulowany. Oddaje często mocz i mam dziwne zachcianki.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Owulacja może pojawić się w niektórych cyklach wcześniej niż w innych. Oznacza to że dni po krwawieniu miesiączkowym są potencjalnie płodne. Proponuję wykonać test ciążowy który powinien już być wiarygodny.