Stosunek w ostatni dzień miesiączki a brak kolejnego okresu

Witam 2 lipca współżyłam z chłopakiem, był to mój ostatni dzień okresu doszło do wytrysku. okres powinnam dostać 27 lipca a do dzisiaj nic (30 lipca). od około 1,5 tygodnia mam bardzo nabrzmiałe piersi i sterczące sutki. wczoraj i dzisiaj zrobiłam test ciążowy oba były negatywne. czy mimo wszystko mogę być w ciąży? jakie mogą być inne przyczy nabrzmiałych piersi i braku okresu? czy to przez wysokie temperatury?

Witam, Jeśli test ciążowy dwukrotnie dał wynik ujemny prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie, Brak miesiączki prawdopodobnie spowodowany jest wahaniami poziomu hormonów - do ich powstania mogła przyczynić się również zmiana warunków atmosferycznych.