Stosunek w pierwszy dzień okresu a zmiana charakteru miesiączki

Witam, ostatnio kochałam się z moim chłopakiem podczas pierwszego dnia okresu..okres mam regularnie co 28dni, czy jest możliwość zajscia w ciaze?? Po stosunku czułam się dobrze, tylko teraz mam 3dzień okresu i leci mi krew z szkrzypami krwi..co to może oznaczać?
KOBIETA ponad rok temu

Witam! Stosunek podczas okresu nie zabezpiecza w 100% przed ciążą. Jednak gdy miał on miejsce pierwszego dnia, a Pani cykl trwa 28 dni ryzyko zajścia w ciążę w tym czasie jest minimalne. Nie można go jednak wykluczyć.