Stosunki z dwoma mężczyznami a urodzenie dziecka

Nie pamietam dokladnie kiedy mialam ostatnia miesiaczke ale bylo to chyba 17 czerwca okres mam nieregularny....uprawialam sex z jednym mezczyzna 27 I 28 czerwca....a potem 2 lipca z moim chlopakiem.....wedlug ginekologa mialam urodzic 25 marca....a urodzilam 9 marca....nie wiem kto jest ojcem jakie jest prawdopodobienstwo ...dziecko wazylo 2750 g I mialo 48 cm dlugosci...

Robert Markowski Ginekologia

Badaniem rozstrzygającym będzie jednaj badanie genetyczne.Dostępne już w większych laboratoriach.