Strach przed skutkami ubocznymi tabletek Artilla

3 lata temu bralam Diane 35, poniewaz mialam problemy z tradzikiem, jednak to nie pomoglo. Duzo nabralam wody... dzis lekarz przepisal mi Artilla, choc boje sie skutkow ubocznych. Czy w przyszlosci moge miec problemy z ciaza? Zakrzepica? Nie zapytalam sie lekarza o to...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, terapia antykoncepcyjna nie wpływa na możliwość zajścia w ciąże w przyszłości. Natomiast oczywiście terapia ta może zwiększać ryzyko zakrzepicy dlatego zalecane są badania przed jej zastosowaniem. Pozdrawiam