Strach przed współżyciem u 19-latki

Mój chłopak chce współżyć ze mną.Jesteśmy ze sobą prawie dwa lata.Próbowaliśmy pettingu,ocierania się narządów rozrodczych o siebie, zaspokajania się ręką czy on mnie ustami.On chce czegoś więcej a ja się po prostu boję.Odczuwam paniczny strach przed ciążą i po kontakcie z nim często i długo mam podejrzenia nie dające mi spokojnie żyć.On powiedział że poczeka ale ja czuję że nie jest zadowolony.Co mogę zrobić żeby znaleźć rozwiązanie żebym ja nie miała pretekstu do niepokoju i on był spełniony?

Dzień dobry!

Jedynym skutecznym i rozsądnym sposobem radzenia sobie ze strachem przed nieplanowaną ciążą, jest wybór odpowiedniego rodzaju antykoncepcji. Jeśli to nie uspokoi Pani, może oznaczać, że przyczyny lęku przed współżyciem i niechęci leżą zupełnie gdzie indziej.

Pozdrawiam!

Strach jest normalny, bo kazdy w związku a szczegolnie kobieta potrzebuje poczucia bezpieczenstwa. Zastanów sie czy czujesz sie bezpiecznie w zwiazku i czy widzisz jego przyszłość np. Małżeństwo. Seks z poczucia winy, aby nie stracić jego miłości byłby najgirszym rozwiązaniem i katsstrofalna inwestycja w przyszłość zwiazku. Przypomnę ze 100% pewna antykoncjepcja to tylko abstynencja (no i wazektomia, ktora w rachube nie wchodzi).