Strach przed wymiotami podczas porodu

Słyszałam, ze podczas porodu wiele kobiet wymiotuje. Bardzo się tego obawiam, wręcz boję. Czy podczas porodu, jeśli wystapia mdłości mogę stosować środki przeciwwymiotne (np. Aviomarin) ?

Leki podczas porodu zleca lekarz. Jeśli będzie miała Pani nudności to oczywiście będą zlecone odpowiednie leki p/wymiotne, p/bólowe i rozkurczowe. Pozdrawiam