Czy podczas jazdy mogłabym stosować równocześnie Hydroksyzynę i Aviomarin?

Witam. Mam ostrą chorobę lokomocyjną i nie działa na nią niestety nic. Leki, imbir, ani uciskanie punktów na nadgarstku. Jedynie gdy zażyję hydroksyzynę czuję się trochę lepiej. Jednak tylko na chwilę. Czy podczas jazdy mogłabym stosować równocześnie hydroksyzynę, aviomarin i lek przeciw nudnościom Vertigoheel? Wiem, że to zbyt dużo jednak nic mi nie pomaga i chciałabym w końcu zacząć normalnie funkcjonować. Boję się tylko czy od zażycia tylu leków równocześnie nie stanie mi się nic złego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Hydroksyzyna i aviomarin są lekami z tej samej grupy, nie powinno ich się stosować razem.