Strup po zdarciu skóry na czole

Jakiś czas temu miałam mały wypadek, w wyniku którego zdarłam sobie skórę na czole. Nie było to zbyt głębokie otarcie, ale pojawiło się trochę krwi. Potem zrobił się strup, który odpadł po tygodniu. Po odpadnięciu strupa został mi czerwony ślad na czole, który utrzymuje się już ponad miesiąc. Co mogę zrobić, aby się go pozbyć? Czy jest szansa, że zniknie on sam? Ile to może potrwać?

Dokładnie można jedną z wymienionych maści zastosować, a najlepiej jest pokazać skórę dermatologowi i on dobierze odpowiednie preparaty-my skóry nie widzimy.