Strupy i bąble na penisie

W okoliach penisa pojawiły się strupy i bezbarwne bąble, które jak dotykam to nie bolą. Nie sądzę zeby byl to problem po duzej ilosci sexu gdyż to całkiem nie ta okolica ktora moglaby byc otarta... moze od golarki? prosze o porady i załączam zdjęcie: http://pl.tinypic.com/r/2d9ai4x/5

Witam! Przedstawione zmiany mogą być wynikiem infekcji wirusem opryszczki lub zakażenia bakteryjnego. Proszę bezwzględnie zgłosić się do dermatologa lub lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.