Strzelanie stawów i wiotkość stawów

nie wiem czy wiotkosc stawow powoduje u mnei z eod jakiegos czasu bardziej mi strzelaja stawy jestem nerwowy i jakis czas temu mniej bylo tego strzelania w barkach o wiele mniej- chodzilem kiedys na silownie i od roku nie chodze i tez nie iwem czy to nie ma wplywu ze przestalem, czyli zpreparatow nie warto nic brac?omega 3 biore wiem ze dobre i witamina c tez biore ale myslalem o czyms co polepszy tą maź w stawach...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższymi objawami udać się do ortopedy. po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie lecznicze.