Strzelanie w stawach i niedowaga

Witam, mam 22 lata od najmlodszych lat uprawialem aktywnie sport, pracowalem rowniez fizycznie , w wieku 18 lat przestalem intensywnie trenowac wrecz wogole skonczylem ze sportem teraz na studiach pojawiaja sie liczne problemy. Ciagle strzelanie w stawach ( zdecydowanie przesadne) chrupanie itp mam niedowage przy 173 waze niecale 60kg. Od kilku miesiecy staram sie biegac itp ale caly czas mam te same problemy. Jak im zaradzic lub do jakiego lekarza specjalisty sie skierowac?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę udać się do lekarza POZ w celu diagnozy przyczyn niedowagi, ortopedy, dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, internisty po skierowanie do ortopedy. Dopiero ortopeda może stwierdzić co Pani dolega a w razie konieczności skierować na zabiegi rehabilitacyjne wzmacniające stawy.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk