Strzelnie kości przy wstawaniu i zginaniu u 21-letniej osoby

Witam, od pewnego czasu dokucza mi tzw "strzelanie kości" przy wstawaniu, przy zginaniu kości, w szczególności boli mnie kark. Dodam,że mam 21 lat, niestety od dłuższego czasu nie wykonuje żadnego sportu , nie jestem również zbyt aktywna fizycznie, praca która wykonuję jest stojąca. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam regularny wysiłek fizyczny szczególnie przy rodzaju pracy jaki Pani wykonuje. Zalecany jest także spadek masy ciała oraz dieta bogata we wszystkie mikro i makroelementy w tym wapń i fosfor. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego w celu dokonania badania ogólnego i ewentualnego badania RTG kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam