Stwierdzenie liszaju twardzinowego w okolicach intymnych

Witam, u mojej 7-letniej córki został stwierdzony liszaj twardzinowy w okolicach intymnych. Diagnozę postawiła ginekolog, potwierdził jeden dermatolog. Drugi zaprzeczył. Leczymy się maściami - najpierw Ovestin, teraz Protopic (ten bardzo podrażnia). Uprzedzono nas, że leczenie będzie długie i trudne. Co jeszcze zrobić? Jakie badania wykonać aby leczenie było skuteczniejsze? Czy warto wykonać biopsję? Jeśli tak to gdzie-na onkologii? Leczymy się prywatnie. Jak dostać się na fototerapię z NFZ?

Renata GrzechociĹska

Naleźy udać się do ginekologa w ramach NFZ, który dalej pokieruje postępowaniem.