Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sucha pochwa i pieczenie po zaaplikowaniu leku Gynalgin

Witam. Dość krępujące bo ginekolog przepisał mi lek ginalgin juz jakis czas temu. Dzis użyłam w koncu ale bałam sie ze mogę moec reakcje alergiczna na ten lek. Sprawdziłam po jakis 5 minutach i wydawało mi sie ze pochwa lekko mi spuchła. Sprawdzając poczułam ze jest okropnie sucha. Piecze mnie teraz trochę nawet bardziej niż przed włożeniem tabletki. Oczywiście spanikowałam i ja wyjęłam. Czy to możliwe ze to alergia czy tylko mi sie wydaje. Dotychczas nie miałam alergii na żadne leki.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy