Sucha skóra, potliwość pod wpływem stresu i nierówna płytka na paznokciach

Mam suchą alergiczną skórę i dużo ze stresu się pocę pod pachami oraz mam nierówną płytkę na paznokciach u rąk co mam z tym zrobić jak samemu można cos zrobić?????

W przypadku suchości skory podstawowym zaleceniem jest stosowanie emitentów np. Emolium lub Cetaphil , pic co najmniej 2 litry wody dziennie i nawilżać pomieszczenia w których przebywamy. Łagodne preparaty na nad potliwość to Aspiria . W celu ustalenia przyczyny problemów z plytka paznokcia wskazane jest wykonanie badania mikologicznego w celu wykluczenia zmian grzybicznych.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska