Sucha skóra wokół oczu

Witam. Mój problem dotyczy skóry wokół oczu. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu skóra pod moimi oczami i na powiekach stała się sucha, podrażniona i niekiedy swędzi. Do twarzy używam kosmetyków tych co zwykle, a wcześniej nie miałam z tym problemów, dlatego zastanawiam się- co mogło spowodować podrażnienia? I jak sobie z nimi poradzić? Zaznaczę, że próbowałam bardziej nawilżać te okolice, ale niestety nic to nie daje. Nie wiem co z tym dalej zrobić, proszę o poradę.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli objawy się utrzymują, zalecam konsultację u lekarza dermatologa. Pozdrawiam.