Problematyczna skóra wokół oczu

problematyczna skóra wokół oczu Witam od jakiegos dłuższego czasu mam strasznie zniszczoną skórę wokół oczu. Skóra jest mocno wysuszona, przez co pojawiły sie tak zwane "suche zmarszczki" ktore ciagna sie od oczu az do policzków. Próbowałam już wszystkiego olejkow,kremów i innych specyfików a moja skóra dalej sucha. Wygladam jak stara babcia boje sie ze tak juz mi zostanie a mam dopiero 20 lat. Bardzo prosze o pomoc. Dodam że niestety nie mam jak sie zgłosić do dermatologa z moim problemem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w takim razie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Najlepiej z tym problemem zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej. Specjalista po przeprowadzeniu wywiadu będzie w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania.

Pozdrawiam