Jak się pozbyć okropnych zmarszczek wokół oczu?

Witam mam 26 lat i okropne zmarszczki wokół oczu. To jakby wysuszona siateczka wokol oka. Zaznaczm ze mm cere ciezka od zawsze zmagam sie z tradzikiem i problemami. Podobno cera tlusta bo ciagle sie swieci i nie m na nia sposobu ale tez mieszana bo czasem jest mega wysuszona z uczuciem ciągniecia. W ciago pol roku po wypadku ktory milam i operacji nogi postarzalam sie o jakies 10 lat i wtedy sie pojawily te zmarszczki. Jestem przerazona. Ie znam zadnej rowiesniczki ktora wygladala by tak jak ja... pomocy co robic

Dzień dobry

Szanowna Pani zalecam konsultację u kosmetologa i/lub lekarza medycyny estetycznej. Niestety nie widząc z jakimi zmianami/skórą mam doczynienia trudno zaproponować coś konkretnego. Nie mniej jednak w zależności od tego czy w grę wchodzą zabiegi nieinwazyjne czy tez zabiegi bardziej inwazyjne z zakresu medycyny estetycznej można zaproponować kilka dobrych zabiegów. Jeśli chodzi o zabiegi na okolicę oka to warto rozważyć karboksyterapię, fale radiowe, mezoterpię igłową/mikroigłową botox czy wypełniacz. Proszę również zadbać o codzienną pielęgnację skóry, która podtrzyma efekt wykonywanych zabiegów ale także zapobiegnie pogarszaniu się stanu skóry.

Pozdrawiam serdecznie