Suche miejsce na ustach u mężczyzny

Witam. Jestem mężczyzną i mam pewny problem. Otóż chyba od zawsze miałem dziwną skórkę na ustach. Jest ona na środku górnej wargu. Ma średnicę ok 2-3mm i jest strasznie irytująca. Jak mam suche usta to mam w tym miejscu wgłębienie, jak coś wypije to ta skórka pęcznieje i odstaje jak jakaś krostka. Bardzo często ja zgryzuje ponieważ okropnie to wygląda. Mam dosyć nieregularną górną wargę (być może wada genetyczna, nikt u mnie w rodzinie nie ma takich ust) a ta skórka dodatkowo je oszpeca.

Witam!
Proponuję wizytę u dermatologa - przydałoby się o cenić, czy jest to defekt kosmetyczny który można usunąć czy też jest to objaw jakiegoś schorzenia i należy wziąć się za jego diagnozowanie. Jeśli chce się Pan udać do poradni w ramach NFZ (bezpłatnie) wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.