Suchość skóry i sucha konsystencja wydzieliny z pochwy

Dzień dobry, Mam 24 lata i od jakiegoś czasu z mojej pochwy, zwłaszcza w trakcie stosunku wydziela się biała, sucha, grudkowata wydzielina bez zapachu i smaku. Dodam, że na całym ciele mam ostatnio bardzo suchą skórę. Od jakichś pięciu miesięcy regularnie intensywnie ćwiczę ale staram się wypijać minimum półtora litra płynów dziennie. Od początku roku przez ciągłe zmiany pogody dość często się przeziębiam. Co może powodować suchość skóry i tą suchą konsystencję wydzieliny pochwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja, Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.