Suchość sromu i warg sromowych po owulacji

Witam.. po owulacji pojawia się u mnie suchość sromu i warg sromowych, towarzyszy temu swędzenie i pieczenie oraz jakby niewielkie pęknięcia naskórka w tych okolicach. Nie mam w tym czasie żadnych upławów. sytuacja taka pojawia się co dwa trzy cykle..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedz,