Suchość utrudniająca nawet oddawanie moczu a wyniki badań hormonalnych

Mam 65lat. Wyniki - Estradiol 525pg/ml, FSH 48,20mlU/ml,Progesteron 0,24ng/ml, prolaktyna 15,43 ng/ml, suchość utrudniająca nawet oddawanie moczu, nie biorę leków. Zapisane czopki nie pomogły ani trochę.Odpowiedź gin. - widocznie tak u P. jest. Nie dostałam następnych leków. Co dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm badań nie można się wypowiedzieć. co do dalszego postępowania proponuje zgłosić się do lekarza ginekologa endokrynologa