Suchy kaszel doprowadzający do wymiotów

Witam. Mam 45 lat i od tygodnia zmagam się z kaszlem suchym, który doprowadza mnie do wymiotów. Kaszel najbardziej atakuje w nocy. Kataru nie mam tylko chrypę i drapanie w gardle. Lekarz zapisał xorimax 500 jem drugie opakowanie 10szt 4 zaszczyki dexovenu i tabletki thiocodin. Stwierdził zapalenie krtani i tchawicy. A ja czuje ze się duszę kaszel doprowadza do wymiotów. Boję się położyć spać co robic proszę o pomoc.ALDI

Witam serdecznie. Regeneracja nabłonka oddechowego trwa dość długo, przez co może występować uporczywy kaszel nawet po zakończeniu leczenia.