Suchy kaszel i ból mostka po porodzie

Witam, 8 miesięcy temu urodziłam syna (cesarskie cięcie). Od tamtej pory mniej więcej 7 czy 8 razy miałam dreszcze z gorączką (nieregularnie, raczej w nocy niż w dzień) trwające ok 2h, potem przechodziły i czułam się dobrze. Żadnych innych objawów jakiejkolwiek choroby. Od ok. miesiąca mam dość rzadko suchy kaszel i ból mostka, najczęściej drażni mnie wdychane powietrze (i to powoduje odkasływanie). Zauważyłam, że te objawy nie występują na Mazurach (mieszkam w dużym mieście). Zrobiłam badania krwi: TSH 2,570 Potas 5,39 ALT 13 CRP 29,350 TIBC 358,20 ŻELAZO 103 UIBC 255,20 %SATURACJI 28,8 GLUKOZA 81 Monocyty 5,1 Eozynofile 1,3 Bazofile 0,3 Morfologia: Leukocyty 10,4 Erytrocyty 4,4 Hemoglobina 12,9 Hematokryt 39 MCV 88 MCH 29 MCHC 33 Płytki krwi 262 RDW-CV 12,9 PDW 9,7 MPV 9,4 P-LCR 18,7 Neutrofile 7,19 Limfocyty 2,52 Monocyty 0,53 Eozynofile 0,13 Bazofile 0,0 Neutrofile 69,1 (%) Limfocyty 24,2 (%) Monocyty 5,1 (%) Eozynofile 1,3 (%) Bazofile 0,3 (%) Czekam na opis RTG klatki piersiowej. Mają Państwo pomysł, co to może być?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Witam!

Nie podała Pani wartości referencyjnych umieszczonych na wyniku, a np. dla CRP mogą się bardzo różnić w zależności od metody. Jeśli jest podwyższone - wskazuje to stan zapalny - ostry lub przewlekły, zwłaszcza że nieznacznie podwyższona jest również liczba leukocytów. Opisane objawy wymagają diagnostyki - wskazana jest wizyta u lekarza POZ.

Pozdrawiam