Suchy kaszel i uczucie osłabienie po jedzeniu

Dzień dobry . Od dwóch miesięcy mam suchy kaszel, robi mi się słabo po jedzeniu, dużo więcej pije i zasycha mi w gardle cały czas, zżólkł mi język a pod nim zrobiła się jakaś narośl w kolorze jezyka... Czy to może być ze sobą powiązane? W badaniach krwi nic nie wyszło. Co to może być ? Poszlabym do lekarza ale nie wiem czy nie przesadzam.

Witam!
Trudno powiedzieć, czy Pani dolegliwości mają ze sobą związek, jednak ze względu na długie utrzymywanie się kaszlu proponuje wizytę u lekarza rodzinnego. Proszę wziąć ze sobą wyniki wykonanych badań.