Suchy kaszel po skończeniu antybiotyku

witam. w pon wieczorem byłam u lekaza z gorączką. stwierdził że mam gardło , dostałm antybiotyk azymycin, do tego flavamed. , wczoraj dosstałm wiekszy katar, dzis rano wziełam 1/2 cirrus. i teraz pytanie. co robić bo katar mam ( ale juz nie mam zatkanego tak srasznie nosa) lecz czuje taki " prosze, tame ) w gardle i czasami kaszle , ( wydaje mi sie że to suchy kaszel ) . co robicc?? bo antybiotyk sie juz sskonczył, a lekaz nie przyjmuje ?

Aleksander Ropielewski

Skontaktować się z innym lekarzem. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi zaproponować odpowiedne leczenie.