Suchy kaszel w 33. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 33 tc, od 3 tyg. mam suchy kaszel, pojawiacy się przy leżeniu, duszę się przez minutę i przestaję. Wizyta u lek. rodzinn. nic nie wskazała - osłuchowo czysto. W święta przeszłam przeziębienie leczone domowymi sposobami. Teraz został też lekki, gęsty katar (gł. rano i wieczorem), wydzielina z gardła oraz kaszel. Zrobiłam badanie w kierunku krztuśca - oto wyniki: Przeciwc. IgA <2 IU/ml (pow. 10 lat test ujemny <12 IU/ml). IgG <5 IU/ml, (pow. 10 lat ujemny <38).Jak je interpretować?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są ujemne. Czy było wykonywany zdjęcie rtg? Sądzę że konieczna jest konsultacja pulmonologa