Suplementacja witaminy PABA

Witam mam pytanie dotyczące witaminy PABA w tabletkach czy można ją spokojnie przyjmować czy jednak ma coś co może zaszkodzić , kupiłem na Allegro bo pisało ze pomaga w zmęczeniu ,stresie , przedwczesnym siwieniu. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Jedynie stosowanie preoaratów dostępnych w sorzedaży aotecznej (może być to apteka internetowa) jest w pełni bezpieczne. Witamina ta nie jest szkodliwa i w przypadku jej niedoborów może ona odnieść oczekiwany skutek.