Suszone morele a koloryt skóry

Witam chciałabym zapytać czy suszone morele przyczyniają się do przyciemniania skóry? Wiem że najlepiej pić sok z wycisnietej marchwi ale jest to pracochlonne i taki sok trzeba szybko wypić wiec nie chce mi się codziennie robić takiego soku czy jeść surowy marchew

Piotr Pilarski

Morele nie mają wpływu jedynie marchew. Surowa marchew też wpływa na kolor skóry.

Pozdrawiam.