Swędząca skóra pod okiem a jęczmień

Witam, od 3dni bardzo swedzi mnie skora pod okiem i mam nawet bardzo wysuszona skore bo wyglada tak jakby mi ona schodzila od drugim jest podobnie jednak orawie nie widoczne. Moje oczy sa przy tym takie lekko napuchniete. W sobote bylam na jarmarku sw. i nie wiem czy mnie przewialo bo nastepnego dnia mialam maly jeczmien ktory zaraz mi zszedl niestety pod oczami zwkaszcza jednym nic nie zeszlo. Prosze o rade co to moze byc jak mozna to w domku wyleczyc? Z gory dziekuje, pozdrawiam Paulina.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie bezpośrednio ocenić opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. W celu uzyskania szczegółowych informacji powinna skonsultować się Pani z lekarzem okulistą.