Swędzące i czerwone zmiany w obrębie skóry u 6-latki

Dzien dobry mam pytanie mojej 6 letniej corce wychodza jakies swedzonce czerwone krostki najpierw jej wyszly na ramieniu po lewej stronie pozniej po prawej stronie na brzuszku ale tylko 3 wczoraj tez zauwazylam ze wyszly jej w okolicach pachwin i na kolanach krostki jak wychodza to swedza i wygladaja jak by sie poparzyla pokrzywa. Najpierw jak wychodza to sa duze czerwone z bialymi czubkami a po nocy krostki maleja ale nadal czerwone z bialymi czubkami. Zatem co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać z dzieckiem do lekarza pediatry.