Swędzące krostki na ciele a ŁZS

Dermatolog 2 lata temu stwierdził u mnie ŁZS na podstawie swędzącej,luszczącej się skóry głowy.Oprócz tego pojawiają się obszary na całym ciele, gdzie występują krostki.Są małe, ale bardzo swędzą. Nie pomogły zmiany żywieniowe,kosmetyczne,picie wapna. Czy te krostki to ŁZS? Utrzymuje się czasem godzine,czasem 7h, ale bardzo swędzi.Objawy nasilają się wieczorem, bez znaczenia jest to, o której wezmę prysznic(podejrzewałam również wodę).Ulubione miejsca wysypki to plecy,szyja,kark,brzuch.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.