Swędzące krostki na skórze po przebywaniu na słońcu

Dzień dobry.Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić od wielu lat.Z roku na rok jest coraz gorzej,chodzi o uczulenie na słońce.Wystarczy wyjście na spacer i wieczorem pojawiają się na całym ciele swędzące krostki.Próbowałam już wapna,kremów z najwyższym filtrem nic nie pomaga,dodam jeszcze że wychodząc na słońce czuje jakby mnie paliło.Nie jestem osobą o jasnej karnacji.Proszę o pomoc i podpowiedź gdzie z tym problemem mogę się udać?Byłam już u pani dermatolog która powiedziała,że nie pomoże

Jest to prawdopodobnie pokrzywka wywołana słońcem. najsilniejsze objawy sa na początku lata , potem skóra sie powoli przyzwyczaja i lepiej toleruje słońce. Koniecznie długi rękaw, przewiewne stroje, wysokie filtry. Chronić skórę. W tym pierszym okresie można włączyć leki antyhistaminowe (loratadyna, cyteryzyna) które łagodzą objawy. Pozdrawiam