Swędzące pęcherzyki na dłoniach

Witam sedecznie Pare dni temu na moich dłoniach pojawiły sie swędzące pecherzyki.Nigdy nie mialam problemów alergicznych czy uczuleniowych na cokolwiek, ale od jakiegos czasu mam kontakr w pracy z roznymi metalami i srodkiem uczelniajacym do rur....oczywiscie pracuje w specjalnych rekawiczkach. Smiem przypuszczac ze mimo rekawiczek cos jednak moze byc przyczyna mojej doleglowosci. Byłabym wdzieczna za jakakolwiek pomoc i ewentualną porade w kwestii jakiegosc srodka . Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Może Pani spróbować Fenistil który jest dostępny bez recepty.

Pozdrawiam.