Swędzenie całego ciała, krostki z surowicą w środku

Witam. Od 3 miesięcy swędzi mnie całe ciało. Pojawiają się grudki, krostki s surowicą w środku. Są na całym ciele, nawet na skórze głowy. Swędzenie nasila się po południu i wieczorem. Jak wezmę gorący prysznic, ale taki bardzo gorący, swędzenie ustaje. Badania w kierunku alergii nic nie wykazały (byłem tydzień w szpitalu na oddziale alergologii). Mój dermatolog nie wie co to może być. Dodam, że przez chwilę miałem przypisany dexaven,który złagodził objawy. Reszta leków nie pomaga. Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dermatolog, z którym się Pan konsultował nie postawił diagnozy, tym trudniej jest to zrobić w ramach porady internetowej, kiedy nie mam możliwości Pana zbadać, zebrać wywiadu oraz ocenić opisanych zmian. Tak naprawdę powinien się Pan zatem skonsultować z innym specjalistą dermatologiem.