Swędzenie dłoni i stóp a alergia na farbę do włosów

Witam, kilka dni temi pofarbowalam wlosy robiac wczesniej test, niestety alergia i tak wystapila. Jednakze na nastepny dzien sytasznie zaczely swedziec mnie dlonie i stop. Nie mam zadnych objawow, wygladaja zupelnie normalnie ale swedza zwlaszcza w nocy, czy to moze miec cos wspolnego z alergia na farbe?

Witam. Opisane objawy jak najbardziej wskazują na uczulenie na farbę. Proszę spróbować farbować włosy dostępnymi w sklepach fryzjerskich delikatnymi farbami i tonerami bez amoniaku.