Swędzenie nóg i PCOS

Witam. od jakiegoś czasu swędzą mnie nogi. Nie mam zadnych wyprysków ani ran, tylko lekkie swedzenie skory na nogach. nigdzie wiecej mnie nie swedzi. choruje na PCOS i zazywam metformax 500 i antykoncepcje syndi 35 od pol roku. nigdy wczesniej takich objajwo nie mialam. swedzenie mija po uzyciu balsamu nawilzajacego ale tylko na chwile. co mi moze dolegac? czy mam sie zaczac niepokoic? swedzenie towarzyszy mi od ok 3 tygodni. czy powinnam zrobic badanie TSH?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę morfologii oraz tsh,do rozważenia wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam