Swędzenie odbytu, mdłości, wymioty

Od 5 dni mdli mnie czczo budza mnie wymioty gorzką goryczą swędzi mnie odbyt do tego gdy zjem czuje nieprzyjemny zapach z ust mimo umycia zębów jakby pokarm mam czeste gazy odbicia i notoryczne wyproznanie zaraz po posilku nawet małym w gastroskopi wykyto zapalenie refluksowe , niewydolnośc wpustu żołądka jakie badania mam wykonac ? aby zdiagnozowac pco może mi pomóc?. Prosze o porade bo nie mam sił

Radziłbym z tymi dolegliwościami skonsultować się jeszcze z gastroenterologiem. Odpowiednia farmakoterapia, tryb życia powinny zniwelować dolegliwości ze strony górnego odcinka przewodu pokarmowego. Najczęstszym powodem świądu odbytu są hemoroidy, ale żeby konkretnie to zdiagnozować najlepiej z tym problemem udać się bezpośrednio do chirurga najlepiej proktologa.