Swędzenie skóry główki i czoła u 5-miesięcznego niemowlaka

Witam. Mam 5 miesiecznego synka i niepokoji mnie jedna rzecz synek strasznie wymachuje rączkami uderza o łóżeczko ogólnie o siebie i strasznie się drapie dostalismy specjalny krem i smarujemy go tylko nim 4 razy dziennie ale nie mozna smarować nim główki a on drapie się strasznie po główce i czole aż do krwi nie wiem co robić. Z gory Dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem.