Swędzenie skóry i podejrzenie cholestazy w ciąży

Witam.Mam pytanie dot.cholestazy w ciąży.miałam ją w ciąży z bliźniakami,czaęła sie od jakiegos 26 tc. W tej chwili jestem w 14tc i mam podobne objawy jak poprzednio.Bardzo swędzi mnie skóra i mąż twierdzi że mam żółte ręce,a po oczach nic nie widzę-żeby też były żółte,Gdy byłam na wizycie u swojego lek.12.06 wszystko było w porządku.Swedzenie zaczęło sie w weekend a nastepną wizyte mam dopiero 26.06. Czy to może być cholestaza? Pozdrawiam Monika

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane cholestazą. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę.