Swędzenie skóry i podejrzenie cholestazy w ciąży
Witam.Mam pytanie dot.cholestazy w ciąży.miałam ją w ciąży z bliźniakami,czaęła sie od jakiegos 26 tc. W tej chwili jestem w 14tc i mam podobne objawy jak poprzednio.Bardzo swędzi mnie skóra i mąż twierdzi że mam żółte ręce,a po oczach nic nie widzę-żeby też były żółte,Gdy byłam na wizycie u swojego lek.12.06 wszystko było w porządku.Swedzenie zaczęło sie w weekend a nastepną wizyte mam dopiero 26.06. Czy to może być cholestaza? Pozdrawiam Monika

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane cholestazą. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę.