Swędzenie skóry i wysypka po leku Vigantol

Od stycznia przyjmuje 4krople Vigantolu dziennie,od tego czasu swędzi mnie skóra,mam wysypkę(nie jest to wina kosmetyków, bo używam mydła antyalergicznego).Nie przyjmuje innych leków, odżywiam się tak jak zawsze. Krople przepisał mi endokrynolg, u którego kolejną wizytę mam dopiero pod koniec maja i nie mam możliwości wcześniejszego kontaktu z lekarzem. Czy powinnam zmniejszyć dawkę lub odstawić krople?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prosze udac sie do lekarza rodzinnego, ktory oceni,,czy wysypka jest wywołana lekiem. Warto zamienić stosowany preparat na inny zawierający te same substancje czynne. Pozdrawiam