Swędzenie skóry na jądrach

Dzień dobry, mam pewien problem ze skórą na jądrach, mianowicie dość mocno mnie swędzi , szczególnie rano. Na początku zbagatelizowałem sprawę, ponieważ myślałem, że rosną mi włosy, niestety teraz wydaje mi się już nie jest to od tego. Gdy się drapie swędzi mnie jeszcze bardziej i tak drapie się rano około 5 min... Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem infekcji grzybiczej bądź bakteryjnej. Świąd może towarzyszyć również alergii - proszę spróbować zaobserwować czy nie pojawił w związku z zastosowaniem nowego kosmetyku czy proszku do prania. Proszę zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.