Swędzenie skóry na piszczelu

Witam , moje pytanie dotyczy meza ( 30 lat) .. Otoz od dluzszego czasu meza swedzi prawy piszczel, miejsce te jest bardzo suche mimo Ze maz wieczorem smaruje je kremem .. Od drapania tworza sie ranki .. Dodam ze w tym miejscu maz ma blizne , podczas jazdy na rowerze doznal otarcia naskorka po czym ma blizne .. Co to moze byc ? I jak pomoc, meza bardzo meczy to swedzenie .. Mieszkamy w uk a tu do dermatologa bardzo ciezko sie dostac

Wiele chorób pasuje do tego opisu, nie da się na tej podstawie postawić konkretnego rozpoznania. Leki na te choroby są na receptę (przynajmniej w Polsce), więc bez wizyty u dermatologa się nie obejdzie. Niedogodności systemu ochrony zdrowia w Wielkiej Brytanii nie zmieniają faktu, że przez internet nie ma możliwości porządnego leczenia.