Swędzenie skóry przedramion i ręki

Czy swędzenie skóry przedramion a głównie lewej ręki jest objawem choroby wątroby . Pęcherzyk żółciowy wypełniony jest kamieniami , ale nie daje objawów zapalnych . Swędzenie jest bardzo dokuczliwe wieczorem i w nocy . Swędzenie pojawia się okresowo . Ponadto mam dokuczliwe wypróżnienia kilka razy dziennie też okresowo. Z moich obserwacji mogę mieć złe trawienie tłuszczów Leczę się u gastrologa ale nie widzę poprawy. Co dalej ... ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie badan dodatkowych. proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego.