Swędzenie skóry u 5-latki

Dobry wieczór mam pytanie przed Świętami córka ma 5 lat zaczęła się drapać po paru dniach czyli w ciągu 4 dni ja zaczęłam się drapać i zaczęła mnie swędzić skóra. Z dzieckiem śpię.Byłam u lekarza powiedział że mam świerzba i przepisała mi maść crotamiton ale już używam 3 dni i swędzenie nie ustaje a płyn na jakiś czas daje uspokojenie. oprócz mnie i córki nikt nie choruje choć śpię z mężem. proszę o szybkie odpianie na mejla: P.S za odpowiedz bardzo dziękuje

Witam, proszę sprawdzić, czy stosuje Pani lek zgodnie z ulotką, generalnie do leczenia zastosowałabym raczej płyn przez 3 dni, maść celem doleczenia ewentualnie pozostałych zmian; jeśli lek jest stosowany prawidłowo, jednak powinna Pani ponownie odwiedzić lekarza. Oczywiście rozpoznanie może być błedne, jednak trudno to stwierdzić bez obejrzenia zmian.