Swędzenie jąder po kąpieli

Witam od jakiegoś czasu po kąpieli okropnie swędzą mnie jądra i czasami penis . Po tym jak już nie zdołam sie opanować i zacznę drapać skóra staje sie czerwona , ma wygląd osuszanej . Przez co może być to spowodowane i czy jest jakaś maść na ta dolegliwość ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może to reakcja alergiczna na płyn/ żel do kąpieli jaki Pan używa. Proszę zmienić i zobaczyć czy będzie poprawa.
Pozdrawiam

Najlepiej zmienić płyn do kąpieli,żel , mydło- jeśli objawy nie przejdą należy odwiedzić lekarza i lekarz może zlecić wykonanie odpowiednich badań.