Swędzenie ucha w okolicy przekłucia

Witam. Od 2 lat nie noszę kolczyków. Wcześniej nosiłam często i dość duże, po czym zaczęły mnie swędzieć uszy w miejscu dziurki i mi ropieć. Z tym , że pomimo , że kolczyków już nie noszę to uszy nadal co jakiś czas zaczynają swędzieć ( w miejscu dziurki) i po pocieraniu ich palcami, palce strasznie śmierdzą, a uszy trochę bolą. Próbowałam przemywać wodą utlenioną i Argolem myśląc, że to może infekcja, ale to nic nie daje. Cóż to takiego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.