Swędzenie zmiany nad brwią po usunięciu

B.swędziała mnie zmiana przed i nadal swędzi mnie po usunięciu(6 tyg.temu)zmiany nad brwią.Wynik tak napisano:"Keratoacanthoma".Czy powinnam się obawiać,że np.nie jest całkowicie wycięta? Co dalej?

Aleksander Ropielewski

Keratoacanthma jest zmianą o charakterze łagodnym.Nie mam możliwośći oceny zmiany ani stanu okolicy operowanej po zabiegu dlatego wszelkie pytania powinna Pani kierować do lekarza wykonującego zabieg.